Thursday, January 26, 2017

Üllatushommik Vikerkaare rühmas

Meie armas õpetajaabi Marika tuli õues meile vastu ja rääkis, et postiljon tõi meie rühmale 
uhkes kollases ümbrikus kirja.

    KALLIS VIKERKAARE RÜHM

Kohtusin kord teie õpetajatega ja nad rääkisid, et lasteaias Päikene Vikerkaare rühmas käivad väga tublid ja armsad lapsed. Õpetajad näitasid mulle ka teie pilte ning jutustasid, milliseid mänge te armastate mängida. Kuulsin, et teile meeldib mängida suurte klotsidega, ponide ja petshopidega ning armastate ka lauamänge - eriti lauamängu Halli Gallit.
Rääkisime, et vahel aga kaklete ja tülitsete omavahel ka. Jäite mulle meelde ja südamesse ning mõtlesin, et teen Vikerkaare rühmale üllatuse ! Üllatus aitab teil olla üksteisele hea kaaslane.
Aga enne, et üllatus kätte saada – tahan, et mängiksite ühe aardejahi mängu. Õpetaja saadab mulle teist pildid ja kirja, kui hästi te tunnete oma lasteaia ümbrust.


Põnevat mängimist,
Taanimaa kroonprintsess 
Nüüd läks väga põnevaks ja alguse sai tõeline aarete jaht.

1. OTSI ÜLES KOHT, KUS ON ROHELIST VÄRVI SUURED PLASTMASSKASTID, NENDE SISSE SAAB SODI ÄRA VISATA- ARVA ÄRA, MIS NEED ON?
OTSI NÜÜD ÜLES NENDE KÕRVAL ASUVAD SUURED PUUST EHITATUD KASTID, KUHU VISATAKSE PUULEHTI JA -OKSI. LEIA ÜLES ÜHE PUUST KASTI VAHEL OLEV UUS VIHJE EHK UUS ÄRAARVAMISE LEHT.2. SEAL ARMASTAD SA KÄIA RONIMAS. OTSI HOOLEGA RONIMISVÕRGU JUUREST UUT VIHJET.3. TALVEL SAAD SEALT ALLA LASTA. PANE OMA SÄRAVAD SILMAD TÖÖLE JA LEIA UUS LEHT!5. OTSI ÜLES MÄNGUVÄLJAK, KUS ON SUUR LIUMÄGI JA PUUST MÄNGUMAJA. MINE HIILI MÄNGUMAJA ÜMBRUSES, VAATA LÄBI KÕIK NURGAD!


6. KOHT, KUS ANTAKSE LINDUDELE SÜÜA, SEAL LIGIDAL ON KA VALGET VÄRVI HÜTT, MINE VAATA HÜTI SISSE JA LEIA ÜLLATUS!AHHOI!! TERE VIKERKAARE LAPSED!

MINA OLEN „SÕBER KARU” JA HAKKAN ELAMA KOOS VÄIKESTE KARUDEGA TEIE RÜHMAS!
MEID SAATIS TEIE JUURDE TAANI KROONPRINTSESS MARY.
KUNAGI AMMU ELASID MEIE ESIVANEMAD AUSTRAALIAS, AGA SIIS LEIDIS MEID PRINTSESS MARY ÜLES JA VIIS TAANIMAALE ELAMA.
KOOS ÕPPISIME TEISTE LASTEGA, KUIDAS OLLA HEA SÕBER JA KAASLANE. NÜÜD ARVAS PRINTSESS, ET MEID ON VÄGA VAJA VIKERKAARE RÜHMA. NII ME SIIA REISISIMEGI ÜLE MAA JA MERE.
TEATE, MIS VEEL! TE SAATE ENDALE PÄRISEKS VÄIKESE SÕBRA - OMA ENDA KARU.
MÕELGE ENDA VÄIKESTELE KARUDELE NIMED. PRAEGU SAATE VÕTTA KARUD ENDALE KOJU KAASA JA KOOS EMMEDE JA ISSIDEGA KAUNISTADA UUE SÕBRA ÄRA, VÕIB OLLA SAATE KOOS VANEMATEGA TEHA KARULE KA RIIDED SELGA..
PRAEGU AGA OLGE TUBLID LAPSED, TE SAATE KARUSID HOIDA KODUS KUNI JÄRGMISE NÄDALA NELJAPÄEVANI, VÕITE NII NENDEGA TUTVUDA JA MÄNGIDA.
MA PALUN, ET UUE NÄDALA NELJAPÄEVAL TOOKSITE KARUD LASTEAEDA TAGASI. SIIS ME HAKKAME KOOS KARUDEGA LASTE KOOSOLEKUT PIDAMA!
NÜÜD, KUI KARUD OLETE LASTEAEDA TAGASI TOONUD, SIIS NAD JÄÄVADKI LASTEAEDA NIIKAUAKS, KUNI TEIST ON PÄRIS KOOLILAPSED KASVANUD. VIIMASEL LASTEAIA PEOPÄEVAL SAATE OMA SÕBRA ENDA JUURDE KOJU KAASA VÕTTA JA NII TA SULLE KOJU JÄÄBKI.
SENIKAUA MEIL ON VÄGA PALJU MÄNGE, MIDA KOOS VÄIKESTE KARUDEGA TAHAME KA TEILE ÕPETADA. MEID KÕIKI OOTAVAD EES VÄGA PÕNEVAD JA TOREDAD UUED MÄNGUD!
No comments:

Post a Comment