Wednesday, March 8, 2017

Vikerkaare laste mõtteid naistest ....

MILLINE ON TÕELINE NAINE? MIDA TA VÕIKS OSATA TEHA?

NAINE ON JU MEHE NAINE. TA ON ILUS. TA TEEB OMA TOIMETUSI, NÄITEKS KORISTAB TOLMUIMEJAGA JA PESEB PÕRANDAID.

NAINE ON MINU EMME. TA ON MINUST PIKEM, ILUSATE PIKKADE JUUSTEGA. TALLE MEELDIB TEHA TÖÖD JA TA SAADAB SÕNUMEID. MEELDIB MEIKIDA JA PALJU MAGADA. TA OSKAB HÄSTI TEHA PANNKOOKE.

SUURED TÜDRUKUD ON NAISED. TEHA KORDA VOODI, SÜÜA, AIDATA LAPSI JA TA LÄHEB TRENNI.

TUGEV JA SUUR. TA ON KOLLASTE JUUSTEGA. TA SÕIDAB AUTOGA JA TEEB SÜÜA KA.

TA ON TÜDRUK, SUUR JA TA ON ILUS. TAL VÕIVAD OLLA LOKKIS JUUKSED, VÕIVAD OLLA NATUKE TUMEDAD JA NATUKE HELEDAD. TA VÕIKS OSATA KA TRIKKE TEHA JA ILUSTI TANTSIDA. TA VÕIKS OSATA KA ASJU PARANDADA.

TA ON ILUS JA TEEB SÜÜA, SEST MU EMME TEEB VAHEL SÜÜA JA AITAB MIND KORISTAMISEGA. TA KANNAB KÄEVÕRUSID JA KAELAKEED.

NAISED ON TÄDID. NAD ON ILUSAD JA NAD OSKAVAD SÜÜA TEHA. NENDELE MEELDIB ISEGI LASTEGA MÄNGIDA.

TÕELINE NAINE ON MINU EMME. TA ON NII ILUS JA TA VAHEPEAL MEIGIB ENNAST. VAHEL TA JÄÄB TÖÖLE HILJAKS, SEST TAL ON VAHEPEAL VÄGA KIIRE. ÜKSKORD TA VÕTTIS MINU TÖÖLE KAASA. TA OSKAB TEHA TEISI PUTRE JA PANNKOOKE. TALLE VÄGA MEELDIB TEHA SÜÜA JA TA EI TAHA, ET MA LÄHEKS KONDISEKS.

NAINE ON ILUS. TA KORISTAB JA TALLE MEELDIB MINUGA MÄNGIDA. TA OSKAB JOONISTADA.

TA ON KOSTÜÜMIGA JA ILUS. TALLE MEELDIB VETT JUUA JA JOOSTA. TALLE MEELDIB MÄNGIDA LASTEGA JA RATTAGA SÕITA.

NAINE ON EMA. TA ON PRUUNIDE JUUSTEGA, TA ON HEA. TALLE MEELDIB TEHA SÜÜA JA ISTUDA. TA OSKAB KÕIKE ASJU TEHA, TÖÖD JA KIRJUTADA OMA SÕPRADEGA. TÖÖL ON TA VÄGA TÄHTIS. TA ON KALLIS.

NAINE ON MINU AGNES. TA OSKAB AUTODEST MÖÖDA MINNA JA TA OSKAB MINUST NATUKENE KIIREMINI JOOSTA. TALLE MEELDIB RONGIS OLLA JA VAADATA VÄLJA SEALT, KUHU TA SÕIDAB. TAL ON SUPERSOONIKU PLUUS.

NAINE ON EMME, ÕPETAJA JA TÄDI MARIKA. NAD ON SUURED. NEIL ON ROOSAD JUUKSED - NEID SAAB ROOSAKS VÄRVIDA, AGA TEGELT ON NEED VALGED JA MUSTAD. TA VÕIKS SÜÜA TEHA, VÕIKS PUHKEPÄEVA VÕTTA VÕI TÖÖL KÄIA. TA ARMASTAB KINOS LASTEGA KÄIA. MINU EMMELE MEELDIB KOGUAEG KINOS KÄIA, AGA TA POLE ÜHTEGI PUHKEPÄEVA SAANUD, ET KINOS KÄIA. TA VÕIKS ARMASTADA RIIDEID TEHA ÕMBLUSMASINAGA.

NAISED ON TÜDRUKUD. NAD ON SUURED. TA KORISTAB JA TEEB SÜÜA. TALLE MEELDIB KÄIA KORVPALLI VAATAMAS.

NAINE ON TÄDI. TA ON ILUS, TAL ON ILUS KLEIT, ILUS SEELIK JA ILUSAD KINGAD. TALLE MEELDIB TEHA ILUSAID LILLI. TA OSKAB LAUDA KATTA, TA OSKAB TEHA ILUSTI SÜÜA, TA OSKAB LILLEÕIT KASVATADA. TA ON PIKKADE JA LÜHIKESTE JUUSTEGA. TA ON VÄGA SÜDAMLIK.

NAINE ON JUUSTEGA JA VÄGA ILUS. TALLE MEELDIB SÜÜA TEHA, ILUSAID ASJU TEHA, LILLI KORJATA - NO SELLISEID SÄTENDAVAID. TALLE MEELDIB PANNKOOOKE TEHA.

No comments:

Post a Comment